İLK PROGRAMINA KATILDI

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin DMO üzerinden aldığı TOGG Kocaeli’ye dün akşam geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın makam aracı olarak kullanacağı araç ile ilk programına katılırken basın mensuplarına da TOGG ile ilk turu attırdı. Yol tutuşu ve hızlı ivmelenen bir araç olan TOGG’un araç sürenler için çok daha farklı bir deneyim olacağını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, TOGG’un bir otomobilden fazlası olduğunu kaydetti.

 GERÇEKTEN ÇOK FARKLI

TOGG ile geldiği programdan önce araç hakkında bilgi veren Büyükakın, “Anlatılmaz yaşanır. Gerçekten çok farklı bir araç. Yol tutuşu, ivmelenmesi, bambaşka bir sürüş keyfi veriyor. Çok kısa bir turda dahi farkı görüyorsunuz. Otomobilden çok daha fazlası. İçine girdiğinde tamamen yazılımlarla güçlendirilmiş bir araç görüyorsunuz. Elektrikli ve güçlü motoru sayesinde başka bir konfor sağlıyor. Beraberinde birçok sektörü de ivmelendirecek bir yatırım. Ekonomik olarak başka bir seğmende çakacak. TOGG ile Türkiye fazla olmaya başlayacak.

 DÜNYA YILDIZI OLACAK

Türk insanın önündeki engeller kaldırılınca neler yazılacağını görüyoruz. İmkan sağlandığında en güçlülerle rekabet gücüne sahip. Yeni Türkiye yüzyılı sadece hayalden değil gerçek olduğunu TOGG gösteriyor. Gök vatan ve mavi vatan için tapılan hamleler Türkiye’nin başka noktaya gideceğini gösteren hamleler. Çok başarılı bir çalışma. Yollardır araç kullanıyorum aynı seğmendeki araçlarla kıyaslandığında oldukça hesaplı ve kullanışlı. Kısa sürede Türkiye ve dünyada ciddi pazar payı olacak. TOGG dünya pazarının yıldızı olacak” dedi.