Sultan Orhan Mahallesi, Kışla Caddesi üzerinde bir süredir yapımı devam eden Özel Estetik Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, yoğun katılımla gerçekleştirilen açılış töreniyle Gebzelilerin hizmetine açıldı. Açılışa vatandaşların yanı sıra, AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı İlhan Kadıoğlu, AK Parti Gebze İlçe Başkan vekili Raif Öztürk, AK Parti Gebze İlçe Kadın Kollar Başkanı Habibe Yıldırım Çırak, siyasi ve iş dünyasından birçok isim katılım sağladı. Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Dt. Murat Arslan, Gebzelilerin ilgisinden ötürü teşekkürlerini dile getirerek, “2011 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi’nden mezun olduğumdan bu yana Gebze’de çalışıyorum. Bir süre eşim Dt Sena Arslan ile müşterek muayenehanecilik yaptık. Gebze’ye 10 yılı aşkın bir süre hizmet verdik. Daha sonra büyümeye karar verdik ve böyle bir klinik açtık. Gebze’ye daha iyi hizmet vermek için şartlarımızı zorluyoruz. Gebzeliler sağ olsunlar, çok fazla ilgi gösteriyor, seviyorlar bizleri” ifadelerini kullandı.

 

“HASTALARIMIZA KARŞI MESAFELİ OLMAK İSTEMİYORUM”

Doktor, hasta ilişkisinde samimiyetin büyük bir önem taşıdığını belirten Dt. Murat Arslan, “Hastalarımıza karşı mesafeli olmak istemiyorum. Hastalarımız, bizlere geldiğinde önce sizli, bizli olurken bir süre sonra, bizlere abi, abla dahi diyecek samimiyeti görüyorlar. Samimiyet çok önemli bir şey” şeklinde konuştu. Doktor dahi olunsa eğitimden asla geri kalınmaması gerektiğini de belirten Dt. Murat Arslan, “Üzerine koyarak ilerliyoruz. Sadece okuldan çıktığımız gibi kalamıyoruz. Eğitimlere, kurslara giderek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Çünkü teknoloji ve cihazlar sürekli gelişiyor, sürekli artıyor. İster istemez kendimizi geliştirmek zorundayız” açıklamasında bulundu.

“DAHA ÇOK İNSANA ULAŞABİLİP DAHA ÇOK HİZMET ETMEK İSTİYORUZ”

Kurum bünyesinde başlangıçta 3 doktorun çalıştığını belirten Dt. Murat Arslan, ileriki dönemlerde kliniklerinin 10 doktora kadar çıkabilecek potansiyele sahip olduğunun altını çizdi. Muhabirimizin hedefiniz ne sorusunu da yanıtlayan Dt. Murat Arslan şu ifadelere yer verdi: “En büyük hedefim, çok fazla hastam olduğu için randevu vermekte zorlanıyoruz, ister istemez. İlgili işini güzel yapan meslektaşlarımızla büyümek istiyoruz. Daha çok insana ulaşabilip daha çok hizmet etmek istiyoruz.”

“ÖNCELİĞİMİZ HER ZAMAN HASTALARIMIZA İYİ BİR HİZMET VERMEK”

Önceliklerinin her zaman hastalarına daha iyi hizmet vermek olduğunu dile getiren Dt. Sena Arslan ise, şu ifadelere yer verdi: “ 11 yıldır en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Amacımızdan şaşmadan. Önceliğimiz her zaman hastalarımıza iyi bir hizmet vermek. Kendimizi sürekli yeniliyoruz. Çağın, teknolojinin gerisinde kalmamaya gayret ediyoruz.” Evren KIZILTAŞ – Gürkan YÜKSEL