Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe teşkilatı Gebze’de Milli Görüş’e emek vermiş isimler için bir ahde vefa programı düzenledi. Gebze Belediyesi Kardelen Nikah Salonunda düzenlenen programda bugüne kadar Milli Görüş’e destek ve emek veren isimler programda onurlandırıldı.

KALABALIK PROGRAM İLGİ GÖRDÜ

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe teşkilatı Gebze’de Milli Görüş’e emek vermiş isimler için bir ahde vefa programı düzenledi. Gebze Belediyesi Kardelen Nikah Salonunda yapılan programa partililer ilgi gösterdi. İl Başkanı Mehmet Aras, İl yönetici, Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve ilçe yöneticileri, partilileri, gençlik ve kadın kolları, basın mensupları ve davetliler düzenlenen akşama katılarak programı takip ettiler. Düzenlenen akşama Şahin Medya Yönetim Kurulu Başkanı Kaşif Şahinkesen de katılarak programı izledi.

BAŞKAN KILIÇ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Program öncesinde Kuran-ı Kerim tilaveti geçekleştirilirken ardından Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç söz aldı. Düzenlenen akşama katılan herkese çok teşekkür ettiğini kaydeden Başkan Kılıç, “Çok mutluyum değer verdiğimiz, ailemizden olan birçok partilimizi bir arada görmek beni sevindirdi” derken bu sırada gözyaşlarını tutamadı. Başkan Kılıç Milli Görüş çizgisinde çok çalışacaklarını ifade ederek “Bizler Erbakan hocamızın yolunda gece gündüz çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Bugün buradaki birliktelik ve beraberlik beni çok sevindirdi” şeklinde konuştu.

BELGESEL GÖSTERİMLERİ DAMGA VURDU

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras ise konuşmasında merhum Necmettin Erbakan’ın izinden giderek çalıştıklarını söyleyerek, “İnşallah iktidara da bu ruhla ve bu birliktelikle yürüyeceğiz. Yolumuzda Erbakan hocamızın ışığında ilerliyoruz. Bugün burada olan herkesi selamlıyorum. Güzel bir akşam güzel bir birliktelik yaşıyoruz. Yeniden Refah ruhunu milli görüşü beraber yaşıyoruz. Sizlere olan inancım tam” ifadelerini kullandı. Programda sinevizyon gösterimleri ve belgesel gösterimleri de yapılırken düzenlenen program yaklaşık iki saat sürdü.