omeravci79 @ hotmail.com

Gebze Mustafa paşada SEDAŞ mağduriyeti!

  Gebze’nin merkez Mahallesi Mustafa paşa, tabi merkez mahallesi dediğime bakmayın, niye mi? Merkezde bir mahalle ama yağmur yağınca veya rüzgar esince korkar olduk peki, niye mi? Çünkü elektrik kesilir diye!

 Mustafa paşa mahallesinde Gümüş Pala Caddesi ve 762, 63, 64, 65, 66 vs vs adreslerinde 15 yıldır yaşanan bir rezalet var!

 15 yıldır bu adresler ve yakın noktalarda elektrik kesintisi oluyor. Ne dediysek ne yaptıysak bu sorun düzelmiyor. Sedaş her defasında, efendim bakım-onarım var diyor.

 Bu nasıl bakım onarımsa, koca Gebze’de sadece bu adreslerde var. Yahu bu utanç verici durumu bizlere 15 yıldır yaşatmaya utanmıyormusunuz? Hangi devirde yaşıyoruz? Lafa gelince ne cakalar atıyorsunuz lakin icraatlerinizi görüyoruz 15 yıldır mağduruz.

 Hele bir gelin şu verdiğim adreslerde bir tur atın bakayım burada yaşayan insanlar size neler diyecek! Veya yüzünüz tutacak mı buradan geçebilmeye?

 Bir değil iki değil 100 değil bu ayıba ne zaman son vereceksiniz? Bu mağduriyet ne zaman giderilecek? Veya giderilecek mi? Dünyanın en pahalı elektriğini kullanıyoruz ama onun bile mağduriyetini yaşıyoruz!

 Ey SEDAŞ ve yetkililer neyi bekliyorsunuz? Ne olması lazım ki, siz insafa veya iş yapmaya yeltenesiniz de, bu sorunu çözesiniz!

 İnsan biraz utanır! Muhtarından tutunda, bu işin içinde kimin ne yetkisi veya kimin ne icraat yapması lazımken, bu sorun çözülmüyorsa, Vallahi utanın, Billahi utanın!

 Yazık günahtır bunca insanın kul hakkına girip, mağdur edip, hala Paris havası atabilen herkesi de Allah’a havale ediyorum.