sahinmedyagrubu @ gmail.com

Her şeyin başı sahiden sağlık. Yaklaşık 15 gündür sağlık sorunları yaşayan annem, bayramı hastanede geçirdi. Bayram boyunca yoğun bakım servisinde kalan annem, şu anda evimizde istirahat ediyor. Merkez Prime hastanesinde kontrolleri devam eden canım annem inşallah çok daha iyi olacak. Bu süreçte bir kez daha anladım ki, Gebze’den başka bir yerde gerçekten yaşayamam. Tüm meslektaşlarım, arkadaşlarım, dostlarım ve komşularımız bu zor günlerde beni hiç yalnız bırakmadı.

**

Başka hastanelerde göremediğimiz ilgi ve yakınlığı(!) Merkez Prime hastanesi doktorlarından ve sağlık çalışanlarından gördük. Sadece Gebze’nin değil Türkiye’nin en önde gelen sağlık yatırımları arasında yer alan Merkez Prime, hastaların ve hasta yakınlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan titizliğiyle bizleri fazlasıyla memnun etti. Gerçekten insan sağlığını birinci öncelik olarak gören hastanede her hastaya değer veriliyor ve en üst seviyede özen gösteriliyor.

**

Gebze ve bölgemiz için büyük bir şans olan Merkez Prime hastanesi, sağlığımız adına tüm imkânları seferber ederken ben ve benim gibi birçok hasta yakınından tam not alıyor. Alanında uzman onlarca doktor ve yüzlerce personeliyle yaklaşık iki senedir hizmet vermeyi sürdüren hastane sağlık hizmetlerinin en iyisini bizlerle buluşturuyor. Hastaların tüm ihtiyaçlarının büyük bir titizlikle hayata geçirildiği Merkez Prime Hastanesi 7/24 çalışıyor.

**

Ben canım annemle hastalığı boyunca sürekli ilgilenen, bizlere yardımcı olan Merkez Prime Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hakan Höbek başta olmak üzere hastanenin tüm doktorlarına ve sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bize sundukları hizmetten çok memnun kaldık. Yine aynı şekilde sürekli yanımda olan herkes sağ olsun, var olsun. Tüm hastalara, tüm hasta yakınlarına Allah yardımcı olsun, tüm hastalarımız şifa bulsun…